ja daar ben ik weer! moest effen een paar uur slapen was kapot
vannacht waren dus de vliezen gebroken !had toen gelijk de vk gebeld en vond wel dat mijn vruchtwater wat geel was niet helder wit tenminste ,maar zij zij van ik kom morgen ochtend wel langs ga nog maar een paar uurtjes proberen teslapen dat heb ik dus ook gedaan naar alle dingen die ik nog effen wou doen zoals de wc schoonmaken douchen en effen naar het hartje luisteren want had op internet gelezen dat geel niet goed was dat je kindje dan in het vrucht water heeft gepoept.en de vk die dienst had was die gene ook die niet had gevoeld dat onze ukkie naar boven lag met het hoofdje dus tja dan vertrouw je liever op je zelf .tegen kwart voor 9werd ik wakker met een beetje kramp en moest heel nodig plassen .naar dat ik dat had gedaan was de weeen heel ligt dus toen de vk gebeld maar die was al onderweg naar mij en zij heeft geluisterd en hartje klonk nog goed .en had toen al 4a5cm ontsluiting waar ik dus niks van had gevoeld tegen 11uur kwam de kraamzorg .kimberly was helemaal niet eenkennig en zat zo bij de dames op schoot .tegen 12uur vanmiddag begonnen de weeen zwaarder teworden kon ze nog goed opvangen door het puffen maar pijn wat het deed de tijd ging mij gewoon telangzaam .maar had al wel het gevoel dat ik kon persen maar we hebben er toen nog effen mee gewacht tegen een uur of kwart voor 1 ben ik gaan liggen op bed .en konden we dan beginnen .de papa werd er bij gehaald en heeft me heel erg gesteund door dat ik kei hard in zijn hand mocht drukken en dat heb ik dan ook best hard gedaan en naar 3keer goed persen in onze jongen toen geboren tegen 13;14.hij was best blauw paars in zijn gezicht en een beetje opgezwollen en heb tog het gevoel dat het komt omdat ie zuurstof tekort had in mijn buik en dat ie er optijd is uitgekomen de rest van zijn lichaam is weer roze maar zijn hoofdje is nog best paars en als je het dan aan de vk vraagt zegt ze dat het niet erg is .maar heb het voel omdat ie zo n kleur is en mijn vruchtwater zeker niet wit was maar geel dat ie het gewoon benauwd binnen heeft gehad .morgen komt de vk weer maar smiddag vraag ik of de dokter effen langs wil komen omtegaan kijken naar ons wonder effen dubbel naar kijken is niet verkeerd tog?
zijn gewicht is 3940 en zijn lengte 53cm dus best een grote jongen ben blij dat ie nu is gekomen want over 2a3wk was het een hele grote knul hihi .en hij heeft de naam ryan damon .ryan betekend kleine koning, vond ik wel heel mooi de betekenis achter de naam! hij heeft alleen gehuild toen ie geboren werd en daarnaar was ie er te moe voor en slaapt dus best veel .
moeder koek was er zo uit hoefte niet echt meer tepersen gelukkig en geen 1 hechting dus ook wel zo lekker !was wel heel moe maar wou niet alleen in bed liggen dus heb lekker tegen man lief aangelegen en was zo vertrokken toen ik wakker werd lag hij lekker teslapen hihi want ja hij heeft ook best een zware dag gehad .en de kraamzorg is geweldig heb haar maar voor 3 uur maar ze is vandaag wat langer gebleven heeft met de oudste de hond uitgelaten de kinderen verzorgt en morgen gaat ze schoonmaken en voor de kids weer zorgen en de hond uitlaten want dat vind ze leuk om tedoen .ze wil deze dingen allemaal zelf doen en hoeft het dus niet tedoen omdat maar 3uur op een dag kraamzorg heb aangevraagd maar zij zegd van nou dan werk ik wel wat harder omdat in die 3uur allemaal klaar tekrijgen
heel erg bedankt voor jullie berichtjes op mijn andere blogjes wow wat veel reacties geweldig hoe jullie aan mij dachten jullie zijn schatten !!!voor de dames die nog moeten bevallen .zet hem op en voor de dames die hun baby s ook net hebben wens ik een super fijne tijd
reacties (0)